Pristatymo informacija - NoriuDar.lt

Pristatymo informacija

Pirkėjo įsigyti nuotoliniai Mokymai ir visa jų medžiaga tampa prienam a asmeninėje Pirkėjo Paskyroje informaciniu laišku nurodytoje svetainėje iš karto po to, kai Pardavėjas gauna apmokėjimą už paslaugą. Mokymų įrašai ir kita su Pirkėjo įsigytais Mokymais susijusi medžiaga yra prienama Noriudar.lt svetainėje tiek laiko, kiek nurodyta įsigytų Mokymų aprašyme.

Dovanų Kuponus Pirkėjas gauna į pirkimo metu nurodytą el.paštą.

Užsakydamas prekes Pirkėjas jas gauna į nurodytą paštomatą.

Užsakant prekes gali būti taikomas pristatymo mokestis.

Prekės pristatomos:

  • LP Express paštomatai. Pasirinkę šį būdą, prekes iš LP Express paštomato galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu.

Pasirinkę vieną iš pristatymo galimybių, pažymėkite labiausiai tinkantį ar arčiausiai Jūsų esantį LP Express, Omniva paštomatą.

Jei nutiktų taip, kad priėmus prekes, pastebėsite jog siuntoje nėra tinkamos prekės, nedelsiant kreipkitės į mus.

Stengiamės Jūsų užsakymus vykdyti kuo greičiau ir iškilus nesklandumams su pristatymu, įsipareigojame susisiekti su pristatymo įmonėmis bei bendradarbiauti ieškant efektyviausio sprendimo.

Prašome atkreipti dėmesį į nurodytą prekės pristatymo terminą ir kreiptis į mus tuo atveju, jeigu yra praėjusios 24 valandos nuo pristatymo termino pabaigos. Keičiant prekę (es), už pristatymą moka pirkėjas.

Užsakydami prekes nurodykite konkrečią pristatymo vietą ir asmenį, kuris priims prekes. Prekes priima jas užsakantis asmuo ir tik tuo atveju, kai pats (-i) prekių atsiimti negali, nurodo jas atsiimantį asmenį. Jei mums apie tai nepranešama, kliento teisės reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui yra nepriimamos.

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.