Kodėl moterys nenori sekso I Noriudar.lt
Kodėl moterys nenori sekso

Kodėl moterys nenori sekso? Šiuo metu pasidarė populiaru nenorą mylėtis nurašyti ant sumažėjusio libido arba žemo prigimtinio poreikio seksui. Žinoma, tai turi didelę įtaką, bet ne visada priežastis yra žemas įgimtas poreikis.
Palyginkime libido su sporto treniruotėmis.
Jei yra noras pagerinti kūno formas, treneris pirmiausia įvertins kliento riebalų masę ir sudarys sporto programą atsižvelgiant į žmogaus įgimtas savybes.
Ar gali treneris pasakyti, va kaulai stambūs, todėl susitaikyk su savo kūnu taip kaip yra?
Žinoma, galima teisintis stambiais kaulais ir nesirūpinti savo fizine sveikata, bet taip pat galima spjauti į įsitikinimus, pakelti užpakalį nuo sofos ir pradėti keistis.

Su seksu lygiai taip pat.
Seksas daugelio žmonių bazinis poreikis. Jei sekso nesinori iš viso, dažniausiai to priežastys gali būti fiziologinės, santykių, nepradirbtose traumose, užspaustose emocijose.

Tu nenori sekso, nes ištikrųjų tu daugiau nenori šio moters/vyro. Bet tau naudingiau sakyti, kad čia libido sumažėjo, o nesiaiškinti kokias savo traumas slepi po esamais santykiais.

Tu nenori sekso, nes draudi sau jo norėti. Geri berniukai/mergaitės taip nedaro. Tu blokuoji savyje šį norą, nes nori viską kontroliuoti. O sekse jautiesi nesaugiai.

Tu nori sekso nuolat. Tavo aukštas lytinis poreikis. O iš tikrųjų tu taip realizuojiesi. Arba gauni patvirtinimą iš kitų. Arba nemoki kurti artimų santykių. Arba tavo viduje tuščia ir tu tai užpildai seksu. Arba tik taip tu jautiesi reiklingas,-a.

Kodėl moterys nenori sekso?

Variantų daugybė. Tiesiog kažkas neigia problemą, kažkas susitaiko, kad nesigilinti į save.

Ar yra poros, kurios gali gyventi be sekso? Yra. Jų daug. Viskas normalu, jei abu partnerius tai tenkina. Bet ar tu nori būti tokioje poroje?

O kažkas imasi veiksmų ir atveria sau naujas galimybes.

Gal jau laikas pabusti ir atsiverti žinioms ir malonumui?

Pradėk nuo Lingam ir Yoni masažų kursų. Ten rasi anatomijos žinias, technikas ir įgysi pasitikėjimo savimi.

Renginių organizatorė, verslininkė, prekinio ženklo "Noriu dar" bendraįkūrėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.