Ištampyta makštis - NoriuDar.lt
kaip - atsipalaiduoti ir paišdykauti

Ištampyta makštis. Kokios priežastys? Turbūt dauguma esate girdėję teiginį, kad moters makštis išsitampo nuo partnerių skaičiaus. Šiame poste išsiaiškinsime, kaip ištikrųjų yra.
Makštis yra sudaryta iš lygiojo raumens, kuris turi savybę sugrįžti į pradinę padėtį. Iš tokio pačio lygiojo raumens yra sudaryti ir kiti organai – šlapimo pūslė, gimda, kraujagyslės, žarnos ir kita. Šis audinys yra nevalingas, mes jo negalime sąmoningai valdyti, jis netreniruojamas.

Po gimdymo, kai vaisius išstumiamas šiuo kanalu, makštis susitraukia atgal ir nebelieka 10 cm skersmens skylės.

Varpa yra daug mažesnė, su ja ištampyti makštį neįmanoma….

Jei makštis grįžta į pradinę padėtį, kodėl kai kurioms moterims po gimdymo, atsiranda laisvumo jausmas viduje?
Dėl dubens dugno raumenų silpnumo ir prarasto elastingumo. Šie raumenys laiko vidaus organus ir apgaubia makšties įėjimą. Tai gali atsirasti ne tik po gimdymo, bet ir dėl kitų faktorių: hormonų pusiausvyros, mažo judėjimo, amžiaus, tam tikrų ligų, nėštumo, chroniško kosulio, gravitacijos jėgos, genų ir kita. Šiam dalykui frikcijų skaičius įtakos neturi.

Šiais laikais yra priemonių ir treniruočių, kurių pagalba galima sugrąžinti raumenų stiprumą ir tvirtumą aplink įėjimą į makštį. Mūsų tinklapyje rasi Intymios gimnastikos kursą, kuris padės susigrąžinti raumenų aplink amkštį stangrumą ir tvirtumą.

Ištampyta makštis – kodėl?

Retorinis klausimas tiems, kurie mano, kad vis dėl to tai tiesa – kodėl “savas” neištampo, o tik keičiant partnerius su makštimi įvyksta nepaaiškinami dalykai?! Kur tas skaitliukas makštyje stovi, kuris identifikuoja skirtingas varpas?!

Grįžtant prie mito, apie “ištampytą” makštį, jei tai ir būtų tiesa, vistiek tik moters reikalas kiek jai turėti partnerių. Turės tiek – kiek pati norės.

O kad geriau jaustumėtes seksualiniam gyvenime kviečiame įsigyti mūsų kursus ir dar geriau pasijusti tarpusavio malonumuose.

Milda - tarptautinę sekso koučingo kvalifikaciją turinti, sertifikuota sekso ir intymumo mentorė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.