Ar egzistuoja svajonių moteris I Tu geriausia pasaulyje I Noriudar.lt


Ar egzistuoja svajonių moterys? Kokia graži, protinga ir išsilavinusi kiekviena iš mūsų bebūtų, vistiek visos turime kompleksų, nusistatymų, trukdančių atsipalaiduoti ir būti ta lemtinga moterimi.
Galite valyti čakras, kvėpuoti gimda, išmokti visas sekso technikas, padidinti krūtinę, bet iš tikrųjų viskas yra kur kas paprasčiau. Seksualumas – tai pasitikėjimas savimi.
Susikausčiusi, kompleksuota, užspausta moteris nespinduliuos seksualumu, nors ir žinos visas pasaulio technikas.
Seksualiai išsilavinusi moteris pasitiki savimi ir yra savimi patenkinta.

Kas man padėjo išlaisvinti savo seksualinę energiją ir atsipalaiduoti?

Meilė sau. Su visais nereikalingais kilogramais, raukšlėmis, celiulitu. Kaip aš elgiuosi su savimi, taip aš atsispindžiu pasauliui. Labai sunku priimti save besąlygiškai, bet tai vienintelis kelias į taiką su savimi.

Pagirimai sau. Kiekvieną dieną randu priežasčių pasakyti sau, kodėl aš sėkminga, protinga ir faina. Esu dėkinga, kad galiu jausti malonumą ir mėgautis.

Mokymasis. Nuolat kažko mokausi, patyriu pirmus kartus, bendrauju su skirtingais žmonėmis, susipažįstu, diskutuoju ir mąstau, skaitau ir domiuosi kas vyksta pasaulyje. Stangrų užpakalį turėti neblogai, bet būti tik gražia ir kvaila nėra seksualu.

Fantazijos. Žiūriu porno, skaitau erotines knygas, lavinu savo vaizduotę, nesidroviu reikšti savo emocijų ir gyvenime ir sekso metu.

Nelyginti savęs su kitais (nors ne visada pavyksta). Kiekviena iš mūsų eina savo keliu, link savo tikslų ir svajonių.

Savo kūno pažinimas. Joks vyras ar moteris nežinos geriau kaip suteikti malonumą, nei aš pati. Mūsų platformoje rasite masturbacijos audio gidą “Lietimo jėga”, kuris padės susipažinti su savimi savarankiškai.

Daryti kai nori ir kaip nori. Ypač kalbant apie intymų gyvenimą. Kelias į gerą seksą grįstas tik nuoširdžiais norais. Jei partneriui nerūpi tavo norai ir prašymai, kam tau toks partneris?

Pokalbiai su partneriu. Kai nėra gėdos kalbėtis apie savo norus, išsakyti mintis, pasidalinti, atsiranda lengvumas. Sunku išsakyti žodžiais, galima parašyti laišką arba įmesti nuorodą su video kas patinka.

Žaidimai ir iniciatyva. Provokuoti, žaisti, gundyti. Kiekvienoje moteryje slepiasi aktorė. Nežinai nuo ko pradėti? Užsisakyk viešbučio kambarį ir pasikviesk jį ten.

Kas rytą prieik prie veidrodžio, nusišypsok sau sakydama: “tu geriausia pasaulyje!” ir pasaulis tuo patikės.

Renginių organizatorė, verslininkė, prekinio ženklo "Noriu dar" bendraįkūrėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.