Oralinis seksas I Oralinio sekso gidas I Oralinio sekso technikos I
Oralinis - seksas

Oralinis seksas yra neįprastai malonus dalykas. Tai viena intymiausių suartėjimo forma ir dauguma iš mūsų neįsivaizduoja seksualinio gyvenimo be jo. Tačiau daugelis žmonių kovoja su oralinio sekso kliūtimi – vieni negali peržengti savo moralinių įsitikinimų, kiti mėgsta, bet nori, kad jis būtų intensyvesnis, sukurtų daugiau įvairovės ir sugebėtų visiškai patenkinti patnerį/ę.

Oralinio sekso priežastys.


Daugumai žinduolių, iš prigimties, lytinius organus stimuliuoja su savo, ar kito žinduolio, burna. Manau, esate tą matę zooparke ar video epizoduose. Tame tarpe žmonės taip pat yra suinteresuoti tokiu būdu suteikti ir gauti malonumą. Dauguma kultūrų, oralinis seksas buvo traktuojamas, kaip nepilnavertis. Ilgą laiką santykiuose buvo toleruojamas tik vaginalinis seksas, kuris turėjo tik reprodukcinę funkciją. Kitos sekso rūšys buvo “nenatūralios”, “nenormalios”, ne pagal “paskirtį”. Ir šiandien mes vis dar jaučiame šio požiūrio likučius. Dauguma žmonių susiduria su gėdos jausmu, vidinių įsitikinimu prieštaravimais, kad “čiulpia” tik laisvo elgesio moterys arba vyrai “p¥zdalaižiai”. Atėjo laikas nutraukti šį artumui neigiamą palikimą ir sugrąžinti savo teisę naudoti visą žmogaus kūną. Akivaizdu, kad kad oralinių glamonių metu visos mūsų kūno dalys tarpusavyje puikiai dera, tam nereikia papildomų priemonių. Mes žinome, kad mūsų kūnai yra skirti malonumui ir mes jį galime patirti per įvairiausius seksualinius veiksmus. Oralinis seksas yra vienas natūraliausių būdų patirti intensyvų seksualinį malonumą.

Praverk burną, čiupk malonumą! Išsamus oralinio Jam gidas su technikomis, teorija, patarimais, gudrybėmis ir erotiniais scenarijais, pdf formatu jau pas mus!

Apie jus tekstas...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.