Audio gidas “Lietimo jėga”

„Lietimo jėga“ – tai audio gidas, kuriame moters balsas veda tave patyrinėti savo kūno malonumus.  Tai puiki praktika pažinti save, patirti didesnį malonumą ir atrasti orgazmą.
Tau reikės atlikti veiksmus klausant balso kuždėjimo į ausį, kad patirtum ir atrastum naujus pojūčius savyje. Šis balsas tave nukreips pasitelkus seksologijoje naudojamas technikas išlaisvinti savo malonumą.

Save liesti naudinga nes:

 • pažinsi visas savo kūno slapčiausias ir jautriausias vietas;
 • sužinosi, kokios glamonės tau patinka, vėliau galėsi tai pasakyti ir parodyti savo partneriui;
 • sustiprinsi kontaktą su savo kūnu ir jį pamilsi.
Atsiliepimai

15.00

Kategorija

„Lietimo jėga“ – tai audio gidas, kuriame moters balsas kviečia tyrinėti kūną ir atrasti slapčiausias malonumo vietas. Audio gide naudojamos seksologų patvirtintos kvėpavimo, atsipalaidavimo, dubens dugno raumenų, lietimo, masturbacijos ir intymaus savimasažo technikos, kurios jūsų ausyse skamba geismą žadinančiu balsu ir veda svaiginančių malonumų link.

Šios kūno tyrinėjimo kelionės tikslas nėra orgazmas, ji leidžia pažinti savo kūną, atrasti malonumą suteikiančius impulsus ir paaštrinti pojūčius – sustiprėja susijaudinimas, seksualinė įtampa ir, žinoma, patiriamas dar stipresnis orgazmas.

Praktika skirta moterims, kurios nori pažinti savo kūną, išmokti suteikti malonumą sau, patirti naujų pojūčių, paįvairinti solo žaidimus ar nori iš naujo atrasti masturbacijos malonumą.

Savybės:

 • Atskleiskite slapčiausias ir jautriausias kūno vietas, pasikraukite seksualinės energijos ir pakelkite libido.
 • Praktiką galima panaudoti kaip žaidimą su partneriu.
 • Sustiprinkite lytinių organų jautrumą ir svaiginančio orgazmo potyrius.
 • Sukurta remiantis seksologijos terapijos žiniomis ir praktikomis.
 • Audio gido trukmė – 20 minučių (papildomai 10 minučių skiriamos malonumo užbaigimui).
 • Turinys aktyvus šešis mėnesius nuo įsigijimo – jį galima klausytis jums patogiu metu.
 • Papildomai pateikiama informacija apie pasiruošimą, eigą ir priemones, kurių gali prireikti (masažo aliejų ir lubrikantų rekomendacijos).

Šį audio gidą parengė tarptautinę sekso koučingo kvalifikaciją turinti, sertifikuota sekso ir intymumo mentorė Milda.

Visos autorių teisės saugomos. Bet koks autorių teisių pažeidimas bus ginamas LR teisės aktų numatyta tvarka.

2 atsiliepimai apie Audio gidas “Lietimo jėga”

 1. Jack

  Draugė labai patenkinta buvo paklausiusi jūsų masturbacijos gido, kurį klausėme kartu. Patenkintas buvau ir aš. Labai įtraukia ir uźkaitina abu. Kokybiškas garso įrašas, seksualus balsas. Puikus darbas, šaunuolės Noriu dar merginos 🙂 Didėlė padėka Jums nuo mūsų poros 🙂

 2. Nerealu!!! (įsigijo produktą)

  Kosmosas, niekad nepavykdavo man su savim kažką įdomaus nuveikti, turiu ne vieną vibratorių, bet jie galvos juk neatjungia. Balsas labai seksualus ir labai gerai nuteikia, kol kas finalo pasiekti nepavyko, tačiau labai daug atradau, suteikė daug vidinio pasitikėjimo savimi, o tos 30min prabėgo kosminiu greičiu. Dabar tyliai laukiu kitų vakarų, o esant galimybei, tikrai jį panaudosiu ir su partneriu. P.S. Gal bus daugiau tokių audiogidų ateityje?

 3. Lietimo jėga (įsigijo produktą)

  Dažnai atrodo, kad patirti malonumą galima tik su kažkieno pagalba, tačiau šis įrašas įrodė, jog patirti malonumą iki galo galima tiesiog įsijaučiant į savo kūną klausant šio audio gido 🙂 Labai patiko.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *