Seksualinio potraukio, moteriškumo ir orgazmo HIPNOZĖ

Ši hipnozė yra skirta:

 • susigrąžinti potraukį mylėtis, kelti libido
 • pažadinti savo moteriškumą ir seksualinę energiją
 • išlaisvinti slapčiausias fantazijas, geismą ir aistrą
 • įgalinti kūną patirti orgazmą ir malonumą
 • gerinti intymius santykius poroje
 • padėti moteriai jaustis patraukliai, geidžiamai ir norimai
 • mažinti įtampą, nerimą ir kelti pasitikėjimą savimi ir savo kūnu
 • lytiškai susijaudinti ir padidinti natūralią makšties lubrikaciją
Atsiliepimai

39.00

Naudojant unikalią techniką, hipnozė buvo sukurta moterims, kurios siekia išlaisvinti savo moteriškumą, seksualumą ir kiekvienoje iš jų glūdinčią laukinę prigimtį. Tai tarsi lytinio akto preliudija, kupina aistros, geismo ir malonumo, padedanti susigrąžinti norą mylėtis, sustiprinti lytinį potraukį, atsisakyti kompleksų bei išlaisvinti slapčiausias fantazijas.

Pažadinta seksualinė energija suteikia moteriai spindesio, padeda jaustis patrauklia, geidžiama ir norima. Hipnozė sukurta siekiant peržengti nusistovėjusius standartus, ribojančius įsitikinimus apie seksą, orgazmą ir moters kūną, tam, kad visam laikui pakeistum savo intymų gyvenimą. Jos metu pasąmonėje kuriami nauji įsitikinimai apie seksualumą ir intymumą, padedantys patirti orgazmą ir svaiginančius malonumus.

Savybės:

 • Išlaisvinkite slapčiausias fantazijas, geismą ir aistrą.
 • Padidinkite natūralią makšties lubrikaciją.
 • Sumažinkite kūne įtampą, nerimą bei sustiprinkite pasitikėjimą savimi ir savo kūnu.
 • Pažadinkite moteriškumą, susigrąžinkite potraukį mylėtis, pakelkite libido.
 • Pagerinkite lytinius santykius poroje.
 • Jauskitės geidžiama, norima ir patrauklia.

Ką svarbu žinoti apie hipnozę?

Įsigijus hipnozę, gausite nemokamą susipažinimo vaizdo medžiagą, kurioje išsamiai paaiškinama, ką reikia žinoti apie hipnozę ir kaip tinkamai jai pasiruošti.

Hipnozę rekomenduojama klausyti 30 dienų iš eilės. Tolimesnis klausymas priklauso nuo asmeninių poreikių. Dienos metas nėra svarbus – galite klausytis tiek ryte, tiek vakare.

Hipnozės sesijos trukmė –  23 min., o perklausų skaičius neribotas. Prisijungimo nuoroda yra aktyvi 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Apie autorę:

Laura Steponavičiūtė, hipnoterapeutė ir RTT terapijos pradininkė Lietuvoje, yra profesionaliai kvalifikuota specialistė su tarptautiniu diplomu ir licencija savo veiklai.

RTT terapija (Rapid Transformational Therapy) – tai naujos kartos požiūris į emocinę ir fizinę gerovę. Tai unikalus terapijos metodas, leidžiantis greičiau ir efektyviau pažvelgti į problemos atsiradimo priežastys bei jas išspręsti.

Šiuo metu Laura sėkmingai praktikuoja Vilniuje ir turi virš 300 tarptautinių klientų. Ji veda grupinius užsiėmimus ir organizuoja skaitmenines hipnozes įvairiems verslams ir portalams.

4 atsiliepimai apie Seksualinio potraukio, moteriškumo ir orgazmo HIPNOZĖ

 1. Daiva

  Dinamitas ne kitaip! Negaliu patikėt kaip ji veikia! Labai patinka! Seksi ir nerealu!

 2. Wow

  Wow! Galvojau, manęs jau nieks negali nustebinti. Nustebino taip, kad reikėjo nuleisti garą čia ir dabar!!! Gražina visu 100 proc į seksualumą, moteriškumą ir malonumą! Visos moterys, pavargę nuo rutinos, namų, vaikų, kurios nori susigrąžinti libido PRIVALO išklausyti. Ačiū!

 3. Seksualinio potraukio, moteriškumo ir orgazmo HIPNOZĖ

  Šią hipnozę privalo išklausyti kiekviena moteris. Niekada nesijaučiau tokia seksuali, pasitikinti savimi ir laisva! Išlaisvinau ne tik savo fantazijas, bet ir drąsiai jas įgyvendinu, rekomendacijos 110%!!! Ačiū!

 4. mingo (įsigijo produktą)

  Patiko taip, kad jau prasitęsiau kursą 2trą kartą. Atsipalaiduoji ir šiaip, ne tik seksualiai, jautiesi gerai nusiteikusi, moteriškai pasitikinti savimi. Tikrai rekomenduoju išbandyti, ne kažką tai kainuoja, o juolab- merginos nuolat taiko nuolaidas.

 5. Ugne (įsigijo produktą)

  Labai labai rekomenduoju! Puiki hipnoze, kuri islaisvina vidini seksualuma ir padeda puoseleti aistringus ilgalaikius intymius santykius. Si hipnoze turi ir ‘salutini’ poveiki, gereja santykis su savimi ir aplinka. 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *