Intymios gimnastikos kursas

Intymi gimnastika – tai kompleksinė treniruočių metodika apimanti intymių raumenų reabilitaciją bei dubens atsipalaidavimą. Jos tikslas sustiprinti dubens dugno raumenis (DDR) ir pagerinti kraujotaką dubens srityje.

Nuo intymių raumenų būklės priklauso:
MOTERS SVEIKATOS IR SEKSUALINIO GYVENIMO KOKYBĖ

Kursas skirtas visoms moterims – ginekologinių problemų prevencijai ir reprodukcinės sistemos palaikymui.

• Bandomasis, vienos savaitės, kursas
• 3 savidiagnostikos
• Įvadinė informacija apie moters anatomiją videoformatu
• 5 praktinės pamokos videoformatu
• treniruočių planas
• Kursas aktyvus 1 mėn. po įsigijimo

• 3 savidiagnostikos
• step-by-step sudaryta metodika
• Įvadinė informacija apie moters anatomiją videoformatu
• 18 praktinių pamokų videoformatu
• treniruočių planas kiekvienai savaitei
• Kursas aktyvus 6 mėn. po įsigijimo

Atsiliepimai

35.0089.00

SKUN/A Kategorija

Intymi gimnastika – tai kompleksinė treniruočių metodika skirta intymių raumenų reabilitacijai ir dubens atsipalaidavimui. Pagrindinis jos tikslas – sustiprinti dubens dugno raumenis (DDR) ir pagerinti kraujotaką dubens srityje.

Tyrimai rodo, kad intymių raumenų būklė gali turėti įtakos moters sveikatai ir seksualinio gyvenimo kokybei. Šiame kurse pateikiamos atsipalaidavimo technikos, savimasažai ir aistrą žadinantys patarimai, kurie padės patirti malonumų gaubiantį orgazmą. Kursas ypač rekomenduojamas moterims, kurios susiduria su skausmingomis ir gausiomis menstruacijomis, nereguliariu menstruacijų ciklu, šlapimo nelaikymu, sumažėjusiu seksualiniu potraukiu, makšties sausumu ar sunkumu patirti orgazmą.

Savybės:

 • Dubens dugno raumenų stiprinimo, kvėpavimo, orgazmiškumą lavinančios ir kitos praktikos.
 • Visceraliniai savimasažai(vakuumai): Uddiayana Bandha, Agnisara.
 • Galite pasirinkti vienos arba keturių savaičių kursą.
 • Intymios gimnastikos kursas pateikiamas video formatu – jį galima peržiūrėti jums patogiu metu iškart po apmokėjimo.
 • Kurso metu pristatomi įvairūs pratimai, kuriuos išmokus galėsite sėkmingai tęsti savo treniruotes net pasibaigus mokymams.
 • Kurse pateikiamas rekomenduotinas treniruočių grafikas, išsamūs pratimų aprašymai ir papildomos rekomendacijos, padedančios pasiekti malonumų gaubiamą rezultatą.
 • Pratimų trukmė – 15-30 minučių kiekvieną dieną.

Turinys aktyvus 1 - 6 mėn., priklausomai nuo pasirinkto tarifo.

Nerekomenduojama:

Nėštumas

Lytiškai plintančios ligos

Uždegiminiai procesai ir ginekologinės ligos, kurioms reikalinga medicininė kontrolė ar chirurginė intervencija

Lytinių santykių draudimas dėl medicininių priežasčių

Gerybiniai navikai (miomos, polipai, cistos, fibromos), kurių dydis siekia 4 cm ir daugiau

Kraujavimas (gimdos kaklelio ektopija, erozija, kt.)

Operacijos darytos pilvo arba dubens srityje per pastaruosius 6 mėnesius (įskaitant CP operaciją)

Neoplazma (vėžinės ligos)

Apie instruktorę:

Elina yra diplomuota intymios gimnastikos instruktorė, įgijusi tarptautinės seksologijos akademijos ir Vagiton švietimo centro bazinius instruktorių mokymus.

Organizuojamuose mokymuose ji taiko neinvazinius metodus, padedančius moterims rūpintis savo sveikata, įveikti intymumo problemas ir pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę.

Elina intymią gimnastiką aktyviai praktikuoja nuo 2020 metų.

Visos autorių teisės saugomos. Autorių teisių pažeidimai bus nagrinėjami pagal LR teisės aktus. Daugiau idėjų rasite mūsų malonumų parduotuvėje

Pasirinkite

Lengvas Startas, Bazinis intymios gimnastikos kursas, VIP KURSAS 2023-01-23, VIP KURSAS 2023-02-27, VIP KURSAS 2023-04-03, VIP KURSAS 2023-05-08, VIP KURSAS 2023-06-12, Kursas su atgaliniu ryšiu

4 atsiliepimai apie Intymios gimnastikos kursas

 1. Lina

  Labai padėjo prabusti organizmui, pazadinti virskinima ir organu veikla. Geros dienos pradzia.

 2. Labai džiaugiuosi

  Labai džiaugiuosi įsigijusi šį kursą, dar tik pirmos savaitės kelias dienas darau pratimus, bet jaučiu tokį wow! Ne viskas gaunasi, kaip norėčiau, bet libido pakilo ohoho, pirmus stipresnius pojūčius sekso metu pradedu jausti, tikiuosi patirti dar sripresnį O. Ir šiaip savijauta labai moteriška, pilna jėgų, atrodo dubuo pilnas gyvybės, pulsavimo, nemoku paaiškinti. Pati sau jaučiuosi tokia sexy 🤩

 3. Anonimas (įsigijo produktą)

  Begalo esu patenkinta kurso medžiaga bei atgaliniu ryšiu. Medžiaga labai aiški, video nėra ilgi kas labai patogu, plius yra dar ir aprašymas prie kiekvieno video. Atgalinis ryšis buvo nuostabus, instruktorė labai aiškiai paiškindavo klaidas, patardavo kaip geriau daryti pratimus bei atsakydavo į man rūpimus klausimus 😊 šis kursas tikrai yra labai vertingas, nes leidžia dar geriau suprasti savo kūną 😊 tikrai sužinojau daug įdomių ir naujų dalykų apie save 😊 Instruktorei linkiu nesustoti ir toliau dalintis informacija 😊 Na ir aišku lauksiu kitu kursu 😊 nes mano šiu metu investicija į šiuos kursus, buvo vienas geriausiu sprendimų 😊 😊 😊

 4. Lengvas startas (įsigijo produktą)

  Labai patiko kursas Lengvas startas. Aiskiai pateikiama informacija kiekviename video, pratimuose. Jie nera ilgi, ir nereikia klausyti ilgos paskaitos, ko pasekoje neapkraunama su daug informacijos. Sekimo lentele, leidzia nepamirsti ka siandien padarei is pratimu, labai naudinga ir patogi. Kvepavimo pratimu pradedu ryta ir baigiu vakara, ir matau zymiai pralaisvejusi kvepavima. Vakare jis labai atpalaiduoja ir padeda labai greitai uzmigti. Taip pat mano pokyciai: islaisvejusi kryzkaulio sritis, labai megstu ji ir dabar lengva atlikti sokantis dubuo pratima. Dubuo laisvesnis, pulsuojantis su daugiau gyvybes. Sutraukiant raumenis atskiriu intymiuosius raumenis jau nuo kitu raumenu. Aiskiai jauciu, kur jie yra, ir kad sutraukiu tik juos. Instruktore, taip pat viska lengvai ir aiskiai paaiskina pratimuose, kaip ka daryti. Labai rekomenduoju Lengvas startas kursa, kaip pradzia malonesnes intymios keliones link ir islaisvinant labiau savo dubeni. :))))

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *