Kėgelio pratimai su Vagiton Laser treniruokliu

Sustiprikite intymius raumenis per 5 efektyvių treniruočių savaites.

Dubens dugno raumenų stiprinimas su treniruokliu – veiksmingiausias būdas atstatyti ir sustiprinti intymius raumenis per itin trumpą laiką.

Kurso įrašas aktyvus 6 mėn. nuo įsigijimo datos.

59.00

Šiam kursui treniruoklis būtinas. Įsigijus kursą be treniruoklio, pinigai negrąžinami.

Kategorija

Penkių savaičių treniruočių programa intymių raumenų stiprinimui.

Dubens dugno raumenys, nors ir nėra pastebimi, tačiau yra itin svarbūs žmogaus organizmui. Jų paskirtis – prilaikyti dubens srityje esančius organus, tokius kaip šlapimo pūslė, makštis, tiesioji žarna bei kitus pilvo organus. Šioje penkių savaičių treniruočių programoje pateikiami nesudėtingi, tačiau puikų rezultatą užtikrinantys pratimai su lazeriniu Vagiton treniruokliu. Efektyvi treniruotė ne tik padės sustiprinti moters intymius raumenis, bet ir per itin trumpą laiką pagerins seksualinį gyvenimą bei jo kokybę. Šiuos pratimus rekomenduojama atlikti moterims tiek ketinančioms pastoti, tiek jau gimdžiusioms, tiek siekiančioms sveiko ir malonaus lytinio gyvenimo.

Savybės:

  • Treniruočių programos trukmė – 5 savaitės.
  • Pagerinkite savo seksualinio gyvenimo kokybę ir sustiprinkite pasitikėjimą savimi.
  • Naudinga moterų sveikatai – gali sumažinti skausmą dubens srityje, šlapimo nelaikymą, hemorojų, ginekologinius sutrikimus, sausumą makštyje.
  • Pratimai atliekami su Vagiton lazeriniu treniruokliu.
  • Skirta moterims planuojančioms neštumą, gimdžiusios, siekiančioms sveiko ir malonaus lytinio gyvenimo.
  • Kurso įrašas aktyvus 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

Kursui reikalingas Vagiton lazerinis treniruoklis

Kas yra Vagiton sistema?

Vagiton sistema skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį, o daugelis šioje programoje pateiktų pratimų buvo praktikuojami ir aprašyti Kama-sutroje, Tantroje ar Dao. Efektyvioje treniruočių programoje intymių raumenų stiprinimui atsispindi laiko patikrintos praktikos ir šiuolaikinės technologijos, kurių sąjunga leidžia greičiau ir efektyviau pasiekti norimą rezultatą.

Apie instruktorę:

Elina yra diplomuota intymios gimnastikos instruktorė, įgijusi tarptautinės seksologijos akademijos ir Vagiton švietimo centro bazinius instruktorių mokymus.

Organizuojamuose mokymuose ji taiko neinvazinius metodus, padedančius moterims rūpintis savo sveikata, įveikti intymumo problemas ir pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę.

Elina intymią gimnastiką aktyviai praktikuoja nuo 2020 metų.

Visos autorių teisės saugomos. Autorių teisių pažeidimai bus nagrinėjami pagal LR teisės aktus. Daugiau idėjų rasite mūsų malonumų parduotuvėje

Daugiau Noriudar.lt mokymų rasite čia https://noriudar.lt/mokymai/

Pasirinkite

Kursas be atgalinio ryšio, Kursas su atgaliniu ryšiu

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kėgelio pratimai su Vagiton Laser treniruokliu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *