Hipnozė: Savo kūno priėmimas

Nėra nieko gražiau nei savimi pasitikinti, save ir savo kūną visapusiškai priimanti moteris. Moters grožis ir seksualumas slypi jos viduje – taip kaip ji mato save, taip ją mato ir aplinka. Visapusiškai priimdama savo kūną pagaliau pradėsi savimi pasitikėti, leisi sau atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimo malonumais be nuolatinio savęs varžymo ar lyginimo su kitais.

Naudojant unikalią techniką, hipnozė buvo sukurta moterims, kurios siekia susidraugauti su savo kūnu, pradėti juo grožėtis, puoselėti save. Tai unikalus įrankis, padėsiantis stiprinti pasitikėjimą savimi, auginti savo savivertę bei nusimesti visuomenės primestus stereotipus kaip ir koks turi būti tavo kūnas. Hipnozė sukurta laužyti nusistovėjusius standartus, ribojančius įsitikinimus apie savo išvaizdą, kūną ir moteriškumą. Jos metu pasąmonėje yra formuojami nauji įsitikinimai apie moters grožį, seksualumą ir visapusišką pasitikėjimą savimi.

Atsiliepimai

29.00

Naudojant unikalią techniką, hipnozė buvo sukurta moterims, siekiančioms sukurti sveiką ryšį su savo kūnų, pamilti jį ir rūpintis savimi. Šis ypatingas įrankis padeda stiprinti pasitikėjimą savimi, auginti savivertę ir atsikratyti visuomenės nustatytų stereotipų apie tai, kaip turėtų atrodyti moters kūnas. Hipnozės metu pasąmonėje formuojami nauji įsitikinimai apie grožį, seksualumą ir visapusišką pasitikėjimą savimi. Ši hipnozė keičia smegenų vibracijos dažnį, suteikdama galimybę pasiekti pokyčių ne tik paviršiuje, bet ir pasąmonės lygmenyje.

Savybės:

  • Formuoja naujus įsitikinimus, kurie padeda pamilti savo kūną.
  • Padeda moteriai jaustis patraukliai, geidžiamai ir norimai.
  • Stiprina savivertę ir pasitikėjimą savimi.
  • Mažina įtampą, nerimą ir padeda atsipalaiduoti.

Ką svarbu žinoti apie hipnozę?

Įsigijus hipnozę, gausite nemokamą susipažinimo vaizdo medžiagą, kurioje išsamiai paaiškinama, ką reikia žinoti apie hipnozę ir kaip tinkamai jai pasiruošti.

Hipnozę rekomenduojama klausyti 30 dienų iš eilės. Tolimesnis klausymas priklauso nuo asmeninių poreikių. Dienos metas nėra svarbus – galite klausytis tiek ryte, tiek vakare.

Hipnozės sesijos trukmė – 17 min., o perklausų skaičius neribotas. Prisijungimo nuoroda yra aktyvi 6 mėnesius nuo įsigijimo.

Apie autorę:

Laura Steponavičiūtė, hipnoterapeutė ir RTT terapijos pradininkė Lietuvoje, yra profesionaliai kvalifikuota specialistė su tarptautiniu diplomu ir licencija savo veiklai.

RTT terapija (Rapid Transformational Therapy) – tai naujos kartos požiūris į emocinę ir fizinę gerovę. Tai unikalus terapijos metodas, leidžiantis greičiau ir efektyviau pažvelgti į problemos atsiradimo priežastys ir jas išspręsti.

Šiuo metu Laura sėkmingai praktikuoja Vilniuje ir turi virš 300 tarptautinių klientų. Ji veda grupinius užsiėmimus ir organizuoja skaitmenines hipnozes įvairiems verslams ir portalams.

1 atsiliepimas apie Hipnozė: Savo kūno priėmimas

  1. Anonimas (įsigijo produktą)

    Labai patinka si hipnoze! Padeda priimti save, savo kuna. Taip didina pasitikejima savimi. Labai rekomenduoju visoms, kurios nepriima saves, stokoja meiles sau!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *