Žaidimas poroms „Malonumų Išpažintis“

Nori patirti dar didesnius malonumus? Ekspertai sako – pradėk atvirai kalbėti apie seksą. Pradėti pokalbį kartais būna nejauku, todėl sukūrėme žaidimą kartu su sekso ir intymumo mentore. Išpažink ir patirk dar didesnius malonumus!

Atsiliepimai

15.95

Kategorijos,

Seksualinė komunikacija, tai mokėjimas kalbėti apie asmeninius norus, išklausyti kito poreikius, kartu išspręsti susidariusias problemas ir pagerinti seksualinį ir emocinį tarpusavio ryšį.
Kortų žaidimas sukurtas atsižvelgiant į porų populiariausias seksualines problemas. Klausimai sukurti taip, kad atsakant juos, jūs galėsite išsakyti savo lytinius poreikius, fantazijas, pagerinti lytinį gyvenimą, išmokti drąsiai, be gėdos jausmo ir atvirai kalbėtis sekso tema.
Tai žaismingas būdas dar labiau pažinti save bei šalia esantį partnerį ir įgyvendinti jūsų slapčiausius norus kartu.

Žaidimo informacija

 • Kiekis: 64 kortelės
 • Lygiai: 4 + SOS
 • Trukmė: nuo 2 val. iki kelių dienų (priklauso nuo įsitraukimo, tikėtina pradėjus žaisti norėsis taupyti korteles, kad nesibaigtų).
 • Prisijungimas: gaunate prisijungimą jūsų nurodytu el. paštu prie žaidimo iš karto kai gauname patvirtintą apie sėkmingą mokėjimą.
 • Formatas: ONLINE
 • Kam skirtas: poroms norinčioms patirti dar didesnius malonumus ir sustiprinti ryšį, N-18.
 • Išskirtinumas: Kurtas kartu su intymumo ir sekso mentore. Žaidime esantys klausimai sudėlioti taip, kad atsakytų ir išspręstų dažniausiai pasitaikančias problemas tarpusavio bei lytiniuose santykiuose.
 • Galiojimas: 3 mėn. nuo pirkimo dienos, žaidimų kiekis neribojamas.
 • Įspėjimas: gali padidinti lytinį potraukį.

Kas sudaro online žaidimą?

Žaidimas yra 4 lygių.

 • 1 LYGIS – TIESA AR MITAS  (19 kortelių).
  Skirtas apšilimui, sudarytas iš lengvų ir greitų klausimų.
 • 2 LYGIS – SITUACIJA (21 kortelių).
  Nagrinėjamas karštesnės temos, tačiau pateikiami atsakymų variantai tam, kad būtų lengviau įvardinti jūsų situaciją.
 • 3 LYGIS – ATVIRUMAS (16 kortelių).
  Gilūs ir diskutuojami klausimai, atveriantys jūsų vidinį aš ir fantazijas.
 • 4 LYGIS – IŠŠŪKIAI (5 iššūkiai).
  Vyšnaitė ant torto ir šiame lygyje reikalingi veiksmai. Kaip juos ir kada atsliksite priklauso tik nuo Jūsų.
 • SOS (3 kortelės).
  Pagalba žaidimo metu.

Kaip prisijungti prie žaidimo?

Žaidimas gaunate iškart po sėkmingo įsigijimo. Žaidimo prisijungimo nuorodą gausite užsakyme nurodytu el. paštu. SVARBU! Prie žaidimo galima prisijungti iš vieno įrenginio vienu metu. Prisijungus iš kelių įrenginių žaidimas automatiškai išsijungs.  Jei negavote mūsų laiško rekomenduojame patikrinti “spam/reklamos” skiltis savo el. pašte.

Draugiškas priminimas

Siekiame padėti jums augti ir auginti santykius, padėkite augti ir mums. Vertiname jūsų atsakomybę žaidimo nekopijuoti ir nesidalinti su trečiaisiais asmenimis.
AČIŪ UŽ SUPRATINGUMĄ❤️
Autorinės žaidimų, produktų medžiagos kopijavimas ir perdavimas tretiesiems asmenims yra neteisėti veiksmai, už kuriuos Pirkėjui gresia atsakomybė pagal LR įstatymus.

2 atsiliepimai apie Žaidimas poroms „Malonumų Išpažintis“

 1. Ilona (įsigijo produktą)

  Labai džiaugiuosi įsigijusi korteles, patiko abiems, nereikėjo nei SOS kortelių, atvirai į visus klausimus atsakėme. Linksmai praleidome vakarą, neliko kortelių per porą valandų. Po šio žaidimo įsitikinome, kad seksualiai esame suderinami, į kai kuriuos klausimus jau žinojome vienas kito atsakymus, daugumą klausimų atsakėme vienodai. Rekomenduoju visoms poroms!!

 2. Anonimas (įsigijo produktą)

  Puiki priemonė pokalbio užmezgimui "nepatogiomis" temomis. Padeda sustiprinti ryšį su antrąja puse ir šiaip smagi laiko kartu praleidimo priemonė. liuks

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *