Kaip moterims rodyti ir priimti iniciatyvą I Kaip išvengti konfliktų
Kaip moterims rodyti ir priimti iniciatyvą

Kaip rodyti ir priimti iniciatyvą kartais yra labai didelis galvosūkis. Lytinis poreikis, toks pats svarbus ir elementarus, kaip noras valgyti ar miegoti. Dauguma iš mūsų vis dar jaučiamės nepatogiai, rodydami norą mylėtis. Tam įtakos turi visuomenės požiūris. Jei moteris nori sekso, reiškiasi ji pasileidus, jausti lytinį malonumą ir pasitenkinimą yra gėdinga, o jei rodo iniciatyvą vyras, tai jam rūpi tik pasidulkinti….

Rodyti iniciatyvą nustojame ir tuomet, kai mūsų partneris/ė atsisako su mumis santykiauti dėl kitų priežaščių, kurios nesusiję su mumis. Žodis “nenoriu” mums asocijuojasi su “aš tavęs nenoriu”, “tu manęs netrauki”. Mes nevisada suprantame, kad kitiems sekso reikia mažiau, kad galima jo nenorėti dėl nuovargio, streso ar kitų priežačių. Labai dažnai nekaltas atsisakymas santykiauti perauga į konfliktą.

Kaip moterims rodyti ir priimti iniciatyvą, kad išvengti nesusipratimų ir konfliktų.

Jei tiesiogiai rodyti iniciatyvą jums yra per daug drąsos reikalaujantis veiksmas, tai darykite tą netiesiogiai. Parašykite žinutę su savo norais ir fantazija arba išsiųskite erotinę foto su prierašu “laukiu tavęs, paskubėk”.

Turėkite savo unikalų ženklą, kurį pamatęs partneris supras, kad jūs esate pasiruošusi artumui. Pvz.: tam tikras rūbas ar gestas, kurį visada atliekate prieš seksą.

Jei nenorite artumo dėl tam tikrų priežasčių, įvardinkite jas. Rodantis iniciatyvą supras, kad ne dėl jo kaltės atsisakote ir tai nesutrukdys jam kitą kartą inicijuoti seksą.

Įvertinkite lūkesčius. Jūs esate pasikrovęs seksualinės energijos, degate aistra, jau įsivaizduojate koks karštas ir nerealus seksas bus, kai griš partneris/ė namo…… O grižus jis/ji krenta ant sofutės, įsijungia TV ir tiesiog nori ramiai pabūti po emociškai sunkios dienos…. Jūs pradedate pykti, nes jūsų iliuzija žlugo, todėl jūsų lūkesčiai yra tik jūsų atsakomybė.

Jei vengiate artumo dėl aplinkybių, kurias galime pakeisti, pvz:. jaučiate nemalonų kvapą nuo partnerio/ė arba nenorite bučiuotis dėl pūslelinės – pasakykite – “galime užsiimti, bet be bučinių” arba “aš nieko prieš, bet norėčiau, kad pirma nueitum į dušą”.

Kaip moterims rodyti ir priimti iniciatyvą

“Ne” – nevisada reiškia, kad nenori sekso su jumis, kad nemyli jūsų, kad yra kitas žmogus ar santykiams pabaiga. Neimprovizuokite kito žodžių reikšmės pagal save. Nenorėti mylėtis yra šimtai priežasčių.

Kai kurios poros išvengia konfliktų, kai pradeda iš anksto planuoti seksą, ypač jei turi vaikų, gyvena ne vieni ir darbo grafikas nesutampa.

Nekritikuokite kito žmogaus idėjų, veiksmų, figūros ir sugebėjimų. Tai gali numušti ūpą ne tik rodyti inicatyvą, bet ir suartėti. Jei kas nepatinka, pasakykite be patyčių ir nuvertinimo. Pvz:. “Aš jausčiau didesnį malonumą, jei klitorį glamonėtum tik tuomet, kai esu susijaudinusi”, vietoj “Nelįsk, ka tu čia durniau darai, man skauda”.
Pasidalinkite vienas su kitu kaip jaučiatės, kai jus atstumia ir kodėl kartais pasirenkate “pakentėti” nei parodyti, kaip norite to žmogaus.

Milda - tarptautinę sekso koučingo kvalifikaciją turinti, sertifikuota sekso ir intymumo mentorė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.