Vibratorius I Orgazmas I Sekso koučerių patarimai I Noriudar.lt
Ranka ar vibratorius?Masturbacijos gidas

Kas geriau siekiant patirti orgazmą? Ranka ar vibratorius? Štai kur klausimas.


Vibratorius yra pats tiesiausias, lengviausias, trumpiausias kelias į orgazmą.
Moterims, kurios niekada nejautė orgazmo, didelė tikimybė, kad „pirmas kartas“ tikrai bus su vibratoriumi. Jų stimuliacija stipresnė, intensyvesnė, pasiekia gilesnius audinių sluoksnius ir to neįmanoma atkartoti ranka. Dažnai orgazmą galima pasiekti net per keliolika sekundžių ir be preliudijos.
Kitas klausimas – kam tada vargti su ranka?
Su ranka galime gauti labai daug naudingos informacijos. Apsipirkinėjant ar matant kokį nors daiktą, to nesuprasdami, norime pačiupinėti, prisiliesti, pajausti. Su rankomis galima užčiuopti tokių dalykų, kurių plika akimi nepamatysime. Mūsų oda ir rankos yra geriausi kūno sensoriai. Kai stimuliuojami malonumo taškai pirštais, mes ne tik jaučiame malonumą, bet gauname informacijos apie savo kūną. Liečiant lytinius organus galima stebėti jų dydį, tekstūrą, šilumą, drėgmę, pavidalą, formą ir kaip ji keičiasi. Pajausti kurioje vietoje daugiausia drėgmės, kokia jos konsistencija, kiekis, slydimas, kaip lubrikacija kinta glamonių metu. Galima vienu metu liesti skirtingas vietas ir stebėti kaip keičiasi mūsų pojūčiai. Rankos šiltos, nereikia pakrovėjo ir visada su mumis, mes galime pasitenkinti bet kuriomis aplinkybėmis, bet kurioje vietoje ir tyliai. Rankas turi mūsų partneriai/ės, konkrečiai galime parodyti kurie judesiai patinka, ko negalima su vibratoriumi. Rankos ekonomiškos, jos neteršia gamtos.
Ar tai reiškia, kad mes turime atsisakyti vibratorių? Tikrai ne. Geriausias sprendimas yra mokėti orgazmą patirti visais būdais. Įsivaizduokite, kad orgazmas jūra, jūs stovite toliau nuo kranto, norint nueiti prie jūros, jums reikia pereiti per mišką.
Su vibratoriumi jūsų kelias žinomas, patikimas, platus, trumpas, tiesus, be kliūčių, jūs net nepradėję eiti matote jūrą ir tiksliai žinote kur ji yra.
Bet prie jūros galima patekti ir kitais būdais – vingiuotais takeliais, su skirtingu jų ilgiu, kitokiu kraštovaizdžiu, kalnais ir nuolydžiais. Kiekvienas takelis skirtingas, palieka kitokią patirtį ir emocijas. Norite neįprastų pojūčių, turėkite numintus bent kelis takelius į savo orgazmą. Takelį rinkitės pagal nuotaiką – norite greitai patekti prie jūros ar trokštate nuotykių ir pasimėgauti kelione.
Ar vibratorius gali sukelti priklausomybę ir be jo orgazmą patirti bus sunku ? Gali. Vibratoriaus stimuliacija labai sunku atkartoti nes kai organizmas pripranta prie lengviausio būdo, sunkesniems jis priešinasi. Kad taip neįvyktų, pasinaudokite patarimu orgazmą mokėti pasiekti bet kokiu būdu.
Jums padėti gali mūsų sukurtas masturbacijos audio gidas.
Lietimo jėga“ – tai audio gidas, kuriame moters balsas veda tave patyrinėti savo kūno malonumus. Tai puiki praktika pažinti save, patirti didesnį malonumą ir atrasti orgazmą.
Tau reikės atlikti veiksmus klausant balso kuždėjimo į ausį, kad patirtum ir atrastum naujus pojūčius savyje. Šis balsas tave nukreips pasitelkus seksologijoje naudojamas technikas išlaisvinti savo malonumą.
Prieš klausydama šį audiogidą gali perklausyti libido hipnozę. Sužadinsi savo libido ir sukelsi sau didesnį malonumą tyrinėti save.

Milda - tarptautinę sekso koučingo kvalifikaciją turinti, sertifikuota sekso ir intymumo mentorė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.